ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

ΤΗΛ. 2666022683, ΦΑΞ. 2666024215

Θέμα: «ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ  ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ»

Παρακαλούμε να μας αποστείλετε (με κλειστό φάκελο) την προσφορά σας για την εκδρομή του Σχολείου μας που θα πραγματοποιηθεί 29 Μαρτίου 2017 στα Ιωάννινα.

ΠΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ:

Αριθμός συμμετεχόντων: μαθητών 65 και 4 καθηγητών

Υποχρεωτική Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.

Για τις παραπάνω υπηρεσίες ζητείται η τελική συνολική τιμή  αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή.

Σε κάθε προσφορά να κατατίθεται υπεύθυνη δήλωση του ταξιδιωτικού γραφείου διάθεσης ειδικού σήματος λειτουργίας, το οποίο να βρίσκεται σε ισχύ.

Περιμένουμε τις προσφορές σας μέχρι Δευτέρα  15-03-2017 και ώρα 12:00

Βρίσκεστε εδώ: Home ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ ΣΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΛ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ