ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

Φ.23

ΠΡΑΚΤΙΚΟ

ΘΕΜΑ: ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ 3ΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «ΖΥΜΩΣΕΙΣ»)

Στην Ηγουμενίτσα και στο γραφείο του 2ου Γυμνασίου σήμερα 1/4/2019, ημέρα Δευτέρα και ώρα 12:15 συνεδρίασε η επιτροπή, για την αξιολόγηση των προσφορών, με την ακόλουθη σύνθεση:

1. Ιωάννης Αρβανίτης, Διευθυντής του Σχολείου- Πρόεδρος
  2. Λούκας Χρήστος, εκπρόσωπος γονέων
  3. Αναγνώστου Χρυσούλα, Εκπ/κός- Μέλος
  4. Μπάλλας Σπυρίδων, Εκπ/κός- Μέλος
  5. Τόκας Πέτρος, Εκπρόσωπος Μαθητών Γ΄ Τάξης- Μέλος

Η Επιτροπή αφού διαπίστωσε ότι έχουν κατατεθεί κλειστές προσφορές από τα ταξιδιωτικά πρακτορεία:

Nikolaou tours, Kotsis travel, Connection travel

Προχώρησε

• Στην αποσφράγιση των προσφορών
  • Στη γνωστοποίηση στα μέλη της, από το Διευθυντή - Πρόεδρο, του περιεχομένου της καθεμιάς.
  1. Προέβη στην αξιολόγησή τους.

Όλες οι προσφορές που κατατέθηκαν ήταν εμπρόθεσμες και ανταποκρίνονταν στις προδιαγραφές που είχαν τεθεί.

Αποφασίζει

Αναθέτει την εκπαιδευτική εκδρομή των μαθητών του σχολείου μας, που θα πραγματοποιηθεί στην Θεσσαλονίκη στις 18-20/4/2019 στο ταξιδιωτικό Kotsis travel ομόφωνα διότι ήταν η οικονομικά συμφέρουσα προσφορά (113€ με πρωινό στο 5⃰ Porto Palace Hotel ανά μαθητή) με βάση τις προδιαγραφές που είχαν τεθεί.

Για το σκοπό αυτό συντάχθηκε η παρούσα πράξη και υπογράφεται ως εξής:

Ο Πρόεδρος

Τα μέλη