ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ: 02/10/2013   ΠΕΡ/ΚΗ Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ                              Αρ. Πρωτοκόλλου: 383

Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΠΡΟΣ: Δ/ΝΣΗ     ΒΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ 462 00 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

e-mal: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Τηλ. Φαξ: 26660-22277

ΘΕΜΑ:« Αξιολόγηση προσφορών, για την εκπαιδευτική εκδρομή των μαθητών της Γ΄ Τάξης του Γυμνασίου Παραμυθιάς, στην Βουλή των Ελλήνων στην Αθήνα, 17-18-19/10/2013. ».

Η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών του Γυμνασίου Παραμυθιάς για την εκδρομή των μαθητών στην Αθήνα, δέχτηκε δύο (2) προσφορές:

1. Κώτσης Travel για ξενοδοχείο 5      αστέρων και λεωφορείο 5ετίας, 3705      ?.
  1. Νικολάου Tours για ξενοδοχείο 4      αστέρων και λεωφορείο που δεν αναφέρεται η παλαιότητά του, 3276 ?.

Αποφάσισε να αναθέσει την διεκπεραίωση της εκδρομής στο ταξιδιωτικό γραφείο Κώτσης Travel, επειδή ήταν σύμφωνη με τα δεδομένα της εκδήλωσης ενδιαφέροντος.

Ο Δ/ΝΤΗΣ

ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ