ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΔΙΚΑΣ

Φ3.3

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΕΚΔΡΟΜΗΣ

Στην Πέρδικα και στο γραφείο του Διευθυντή του Γυμνασίου σήμερα 3/12/2013 ημέρα Τρίτη και ώρα 12:30, επιτροπή αποτελούμενη από το Διευθυντή του σχολείου, δύο (2) από τους ορισθέντες συνοδούς καθηγητές, εκπροσώπους των μαθητικών κοινοτήτων, ΕΝΑΝ(1) εκπαιδευτικό μέλος της Σχολικής Κοινότητας και εκπρόσωπο του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων του, συνεδρίασε με θέμα την «αξιολόγηση προσφορών ταξιδιωτικών γραφείων» για την πραγματοποίηση μονοήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής στα Τρίκαλα στις 13 Δεκεμβρίου 2013.

Ο Διευθυντής ενημέρωσε τους παρευρισκόμενους για τις παρακάτω προσφορές που αφορούν συμμετοχή 49 ατόμων (45 μαθητών και 4 συνοδών) για τα Τρίκαλα:

1.Ταξιδιωτικό Γραφείο κ. Κώτση τιμή κατ? άτομο 10,80 (δέκα ευρώ & ογδόντα λεπτά) ευρώ, συνολικά 489,60 ευρώ.

2.Ταξιδιωτικό Γραφείο κ. Μπούτα τιμή κατ? άτομο 11 (έντεκα)ευρώ, συνολικά 495,00 ευρώ.

3.Ταξιδιωτικό Γραφείο κ. Νικολάου τιμή κατ? άτομο 12 (δώδεκα) ευρώ, συνολικά 540,00 ευρώ.

Μετά από συζήτηση αποφασίστηκε να προτιμηθεί η προσφορά του κ. Κώτση επειδή ήταν η μικρότερη από αυτές που είχαν προταθεί .

Η Επιτροπή

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ