Ημερομηνία: 10-12-2013

Τ.Κ.-Πόλη :           460 31 Γλυκή

Πληροφορίες:         κ. Σιώζιος Ιωάννης

Τηλ. - Fax:     26660-41243

E-mail:           Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ:         Επίσκεψη στη Βουλή

ΣΧΕΤ :

Σας παρακαλούμε να μας αποστείλετε με κλειστό φάκελο μέχρι την Τετάρτη 18-12-2013 (ώρα 13:00) την προσφορά σας για την τριήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη του Σχολείου μας στην Αθήνα (Βουλή) με τις παρακάτω προϋποθέσεις:

1. 1.Τόπος : Αθήνα
  2. 2.Αναχώρηση από Γαρδίκι: 06-02-2014 (ώρα 08:15΄)
  3. 3.Επιστροφή στο Γαρδίκι: 08-02-2014 (ώρα 22:00)
  4. 4.Αριθμός μαθητών: 40
  5. 5.Αριθμός συνοδών:3
  6. 6.Ξενοδοχεία κατά σειρά προτίμησης: 1)Τιτάνια (Οδός: Πανεπιστημίου), 2)Oscar(περιοχή σταθμού Λαρίσης)
  7. 7.Διανυκτερεύσεις: 2(με πρωινό).Θέλουμε να μας αναφέρετε ξεχωριστή τιμή για ένα ή δύο δείπνα (ή γεύματα)
  8. 8.Δωμάτια: μονόκλινα για τους συνοδούς, τρίκλινα ή δίκλινα για μαθητές
  9. 9.Εσωτερικές μετακινήσεις στην Αθήνα με το λεωφορείο
  10. 10.Ασφάλεια αστικής επαγγελματικής ευθύνης
  11. 11.Υπεύθυνη Δήλωση ότι το Γραφείο σας διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ

Για τις παραπάνω υπηρεσίες ζητείται η τελική συνολική τιμή και η τιμή ανά μαθητή.

Σιώζιος Ιωάννης