Normal 0 false false false EL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Κανονικός πίνακας"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif";}

Παραμυθιά  2-5-2014

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

Αρ. Πρωτ: 140

ΠΕΡΙΦ/ΚΗ Δ/ΝΣΗ Π/ΘΜΙΑΣ & Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΕΠΑΛ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

Ταχ. Δ/νση

Παραμυθιά

Τ.Κ

Μπάλλας Ευθύμιος

Τηλέφωνο

Fax

ΘΕΜΑ: «Εκδήλωση ενδιαφέροντος για πραγματοποίηση

ημερήσιας εκδρομής στην Κέρκυρα»

Παρακαλούμε να μας αποστείλετε, μέχρι την Τρίτη 6 Μαΐου 2014 (ώρα 12:00) και με κλειστό φάκελο, την προσφορά σας για την ημερήσια εκδρομή που θα πραγματοποιήσει το Σχολείο μας  στην Κέρκυρα, την Παρασκευή 9 Μαΐου 2014.

Σημειώνεται ότι προσφορά θα περιέχει:

1.      την μετακίνηση από το χώρο του ΕΠΑΛ προς το λιμάνι της Ηγουμενίτσας (αναχώρηση από το ΕΠΑΛ στις 8:20 π.μ) και την επιστροφή από το λιμάνι της Ηγουμενίτσας προς το κέντρο της πόλης της Παραμυθιάς (στις 20:15 μ.μ).

2.      τα ακτοπλοϊκά εισιτήρια από Ηγουμενίτσα προς Κέρκυρα (αναχώρηση με το πλοίο των 9:30 π.μ) και από Κέρκυρα προς Ηγουμενίτσα (επιστροφή με το πλοίο των 18:30 μ.μ).

Τονίζεται ότι το μεταφορικό μέσο (λεωφορείο) θα χρησιμοποιηθεί μόνο για την μετακίνηση από Παραμυθιά προς Ηγουμενίτσα και την επιστροφή και όχι για τις μετακινήσεις στο νησί της Κέρκυρας.

Στην εκδρομή θα συμμετέχουν 46 (σαράντα έξι) μαθητές και 4 (τέσσερις) συνοδοί καθηγητές.

Η προσφορά πρέπει να περιλαμβάνει:

v     Μεταφορικό μέσο: Ένα (1) Λεωφορείο.

v     Αριθμό πινακίδας του λεωφορείου.

v     Αντίγραφο άδειας του οδηγού.

v     Αντίγραφο ελέγχου ΚΤΕΟ.

v     Αντίγραφο ασφαλιστηρίου συμβολαίου.

v     Βεβαίωση αριθμού θέσεων του λεωφορείου ώστε να καλύπτει τους επιβαίνοντες.

v     Υποχρεωτική ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία, για την τέλεση Σχολικών εκδρομών? υπεύθυνη δήλωση ότι ο Διοργανωτής διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ

v     Για τις παραπάνω υπηρεσίες ζητείται η τελική συνολική τιμή αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή.

Μπάλλας Ευθύμιος