Θέμα: «Εκδήλωση ενδιαφέροντος για πραγματοποίηση ημερήσιας εκδρομής»

Παρακαλούμε να μας αποστείλετε την προσφορά σας για την ημερήσια εκπαιδευτική εκδρομή του Σχολείου μας που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 19 Δεκεμβρίου 2014 στα Ιωάννινα.

καθηγητών      3

• Μεταφορικό μέσο:                  Ένα λεωφορείο.
  1. Απαιτείται υποχρεωτική Ασφάλιση αστικής επαγγελματικής  Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
  2. Απαιτείται υπεύθυνη δήλωση ότι το λεωφορείο με το οποίο θα μετακινηθούν οι μαθητές διαθέτει σε ισχύ το ειδικό σήμα λειτουργίας του ΕΟΤ ,πληροί όλες τις προδιαγραφές και διαθέτει όλα τα απαραίτητα δικαιολογητικά καταλληλότητας.
  3. Για την  παραπάνω μετακίνηση ζητείται η τελική συνολική τιμή συμπεριλαμβανομένης της δαπάνης του λεωφορείου για το καράβι και του Φ.Π.Α
  4. Προσφορές δεκτές γίνονται μόνο όσες κατατίθενται  στο σχολείο σε κλειστό φάκελο μαζί με τα επισυναπτόμενα δικαιολογητικά. Προσφορές με FAX ή με email δεν γίνονται δεκτές.

καθηγητών      3

• Μεταφορικό μέσο:                  Ένα λεωφορείο.

καθηγητών      3

• Μεταφορικό μέσο:                 Ένα λεωφορείο.