ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                       ΑΡΙΘ.ΠΡΩΤ:110

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

ΠΕΡ/ΚΗ Δ/ΝΣΗ Π/ΘΜΙΑΣ & Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ

Θέμα: «ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗΣ

ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΤΟΥ Γ/ΣΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ»

Παρακαλούμε να μας αποστείλετε (με κλειστό φάκελο) την προσφορά σας για την μονοήμερη εκδρομή του σχολείου μας, που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη, 29-04-2015 στην Κέρκυρα.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:

• 08:30 αναχώρηση από Μαργαρίτι
  • 09:00 Άφιξη στη Ηγουμενίτσαη.
  • 20:30 Αναχώρηση επιστροφής από Ηγ/τσα.
  • 21:00 Άφιξη στο Μαργαρίτι

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ:

1. Τολεωφορείο δεν θα μεταβεί στην Κέρκυρα. Η μετακίνηση των μαθητών θα γίνει προς και από την Ηγουμενίτσα. Στην επιστροφή το λεωφορείο θα πάει και Καταβόθρα, Ελευθέρι , Μορφάτι.
  2. Αριθμός μαθητών: 52
  3. Αριθμός συνοδών καθηγητών: 3
  4. Για το παραπάνω πρόγραμμα ζητούνται προσφορές για τη μετακίνηση των μαθητών με λεωφορείο.
  5. Οι προσφορές θα αναφέρουν το συνολικό ποσό και θα κατατεθούν, με κλειστό φάκελο, στο γραφείο του  Διευθυντή του Γυμνασίου Μαργαριτίου μέχρι την Πέμπτη, 02-04-2015 και ώρα 11:00 π.μ. και θα συμπεριλαμβάνουν:
    1. Υποχρεωτική ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία, για την τέλεση σχολικών εκδρομών.
    2. Ατομική ταξιδιωτική ασφάλιση με κάλυψη ζωής ? ατυχήματος ? νοσηλείας και ιατροφαρμακευτικών εξόδων. Ασφάλιση με κάλυψη αστικής ευθύνης
    3. Συνημμένα θα προσκομισθούν μαζί με την προσφορά:
      1. Αριθμός πινακίδας του λεωφορείου.
      2. Αντίγραφο άδειας του οδηγού.
      3. Αντίγραφο ελέγχου ΚΤΕΟ.
      4. Αντίγραφο ασφαλιστηρίου συμβολαίου.
      5. Βεβαίωση αριθμού θέσεων του λεωφορείου που πρέπει να καλύπτει τους επιβαίνοντες.
      6. Υπεύθυνη δήλωση ότι το λεωφορείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας και βρίσκεται σε ισχύ.

Μαργαρίτι 31/03/2015

Ο Δ/ντής

Γκόγκος Ιωάννης

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

ΠΕΡ/ΚΗ Δ/ΝΣΗ Π/ΘΜΙΑΣ & Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ

Θέμα: «ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗΣ

ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΤΟΥ Γ/ΣΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ»

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:

• 08:30 αναχώρηση από Μαργαρίτι
  • 09:00 Άφιξη στη Ηγουμενίτσαη.
  • 20:30 Αναχώρηση επιστροφής από Ηγ/τσα.
  • 21:00 Άφιξη στο Μαργαρίτι

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ:

2. Αριθμός μαθητών: 52
  3. Αριθμός συνοδών καθηγητών: 3
    3. Συνημμένα θα προσκομισθούν μαζί με την προσφορά:
      1. Αριθμός πινακίδας του λεωφορείου.
      2. Αντίγραφο άδειας του οδηγού.
      3. Αντίγραφο ελέγχου ΚΤΕΟ.
      4. Αντίγραφο ασφαλιστηρίου συμβολαίου.

Μαργαρίτι 31/03/2015

Ο Δ/ντής