ανακοινοποίηση στο ορθό

Θέμα: Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ταξιδιωτικών γραφείων για πραγματοποίηση σχολικής εκδρομής ? Μετακίνησης.

Σχετικό: Υ.Α. 129287/Γ2/2- 12-2011

Παρακαλούμε να μας αποστείλετε (με κλειστό φάκελο) την προσφορά σας για την πενθήμερη εκδρομή- επίσκεψη της Γ τάξης του σχολείου μας που θα πραγματοποιηθεί της 9,10,11,12, και 13 Απριλίου 2014 στην Θεσσαλονίκη.

Η προσφορά πρέπει να περιλαμβάνει τα εξής:

• Καινούργια λεωφορεία με προδιαγραφές για 17 μαθητές και 2 συνοδούς καθηγητές .
  • Ξενοδοχείο τουλάχιστον 4 αστέρων μόνο με πρωινό.
  • Διαμονή σε 2 μονόκλινα, 5 δίκλινα και 3 τρίκλινα δωμάτια.
  • Μετακίνηση και επιστροφή προς και από την πόλη των Σερρών για μονοήμερη επίσκεψη (χωρίς διανυκτέρευση).
  • Ατομική ταξιδιωτική ασφάλιση με κάλυψη ζωής ? ατυχήματος ? νοσηλείας και ιατροφαρμακευτικών εξόδων. Ασφάλιση με κάλυψη αστικής ευθύνης.
  • Συνολική τιμή της εκδρομής.
  • Και επιβάρυνση ανά μαθητή.

Με κάθε προσφορά κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και Υπεύθυνη Δήλωση ότι διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Η προσφορά να μας αποσταλεί έως 21 Μαρτίου ημέρα Παρασκευή και ώρα 12:00 που και θα γίνει το άνοιγμα των προσφορών στην διεύθυνση του σχολείου, 46200 Παραμυθιά.

Μπάλλας Ευθύμιος