ΕΠΑΛ ΦΙΛΙΑΤΩΝ

Σχολικές Εκδρομές ΕΠΑΛ Φιλιατών

Επιτροπή αξιολόγησης προσφορών τετραήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου Φιλιατών

Σήμερα Τρίτη 02/03/2016 και ώρα 12.30 μ.μ. στο γραφείο του Δ/ντή συνήλθε η ορισθείσα από τον Δ/ντή του ΕΠΑΛ Φιλιατών επιτροπή αξιολόγησης των οικονομικών προσφορών που αναφέρονται στην ανάρτηση στο διαδίκτυο (25-02-2016) για την τετραήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη του σχολείο μας σε Καβάλα - Θεσσαλονίκη στις 14/04/2016.

Έχουν κατατεθεί στην ορισμένη ημερομηνία 02/03/2016 και ώρα 12.00 μ.μ. οι παρακάτω προσφορές:

1) NIKOLAOU TOURS

2) BOUTAS TOURS

Η επιτροπή  προχώρησε στην αξιολόγηση των παραπάνω προσφορών των τουριστικών γραφείων. Μετά από την μελέτη των προσφορών η επιτροπή αποφάσισε να αναθέσει την πραγματοποίηση της εκδρομής στο τουριστικό γραφείο ΝΙΚΟΛΑΟΥ TOURS, καθώς κατέθεσε την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά.

Η οριστική ανάθεση της εκδρομής θα γίνει μετά παρέλευση της διήμερης προθεσμίας υποβολής και εξέτασης των ενστάσεων.

Η επιτροπή αξιολόγησης

Μπάμπας Νικόλαος, Διευθυντής σχολείου

Κύρκος Σπυρίδων, αρχηγός επίσκεψης

Τζόκα Βασιλική, συνοδός επίσκεψης

Κωνσταντίνου Θεοφάνης, εκπρόσωπος γονέων & κηδεμόνων

Μούσα Ελιντιόν, πρόεδρος 15μελούς

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για πραγματοποίηση τετραήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου Φιλιατών σε Καβάλα-Θεσσαλονίκη.

Για την πρόσκληση πατήστε εδώ.

Ανακοινοποίηση στο ορθό - Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για εκπαιδευτική επίσκεψη του 1ου ΕΠΑ.Λ Φιλιατών στη Bέροια

Για να δείτε την πρόσκληση πατήστε εδώ.

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για εκπαιδευτική επίσκεψη του 1ου ΕΠΑ.Λ Φιλιατών στην Ηγουμενίτσα

Για να δείτε την πρόσκληση πατήστε εδώ.

ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΣΤΗ ΣΤΗ ΦΛΩΡΙΝΑ

prosfora_epal_filiaton_florina.doc