ΕΠΑΛ ΦΙΛΙΑΤΩΝ

Σχολικές Εκδρομές ΕΠΑΛ Φιλιατών

Επιτροπή αξιολόγησης προσφορών τριήμερης ή τετραήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου Φιλιατών

Σήμερα Παρασκευή 03/03/2017 και ώρα 11.15 π.μ. στο γραφείο του Δ/ντή συνήλθε η ορισθείσα από τον Δ/ντή του ΕΠΑΛ Φιλιατών επιτροπή αξιολόγησης των οικονομικών προσφορών που αναφέρονται στην ανάρτηση στο διαδίκτυο (28-02-2017) για την τριήμερη ή τετραήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη του σχολείο μας στη Θεσσαλία στις 23/03/2017.

Έχουν κατατεθεί στην ορισμένη ημερομηνία 03/03/2017 και ώρα 11.15 μ.μ. οι παρακάτω προσφορές:

ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ

1) NIKOLAOUTOURS

2) KOTSISTRAVEL

ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΤΡΑΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ

1) NIKOLAOUTOURS

2) KOTSISTRAVEL

Η επιτροπή  προχώρησε στην αξιολόγηση των παραπάνω προσφορών των τουριστικών γραφείων. Μετά από την μελέτη των προσφορών η επιτροπή αποφάσισε να αναθέσει την πραγματοποίηση της εκδρομής στο τουριστικό γραφείο ΝΙΚΟΛΑΟΥ TOURS, καθώς κατέθεσε την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά.

Η επιτροπή αξιολόγησης

Μπάμπας Νικόλαος, Διευθυντής σχολείου

Κυριάκου Αλεξάνδρα, αρχηγός επίσκεψης

Λιαμίρας Αθανάσιος, εκπρόσωπος γονέων & κηδεμόνων

Τζαφεραϊ Αρτέν, πρόεδρος 15μελούς

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για πραγματοποίηση τετραήμερης (ή τριήμερης) εκπαιδευτικής επίσκεψης του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου Φιλιατών στην Θεσσαλία.

Για την πρόσκληση πατήστε εδώ.

Επιτροπή αξιολόγησης προσφορών τετραήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου Φιλιατών

Σήμερα Τρίτη 02/03/2016 και ώρα 12.30 μ.μ. στο γραφείο του Δ/ντή συνήλθε η ορισθείσα από τον Δ/ντή του ΕΠΑΛ Φιλιατών επιτροπή αξιολόγησης των οικονομικών προσφορών που αναφέρονται στην ανάρτηση στο διαδίκτυο (25-02-2016) για την τετραήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη του σχολείο μας σε Καβάλα - Θεσσαλονίκη στις 14/04/2016.

Έχουν κατατεθεί στην ορισμένη ημερομηνία 02/03/2016 και ώρα 12.00 μ.μ. οι παρακάτω προσφορές:

1) NIKOLAOU TOURS

2) BOUTAS TOURS

Η οριστική ανάθεση της εκδρομής θα γίνει μετά παρέλευση της διήμερης προθεσμίας υποβολής και εξέτασης των ενστάσεων.

Η επιτροπή αξιολόγησης

Μπάμπας Νικόλαος, Διευθυντής σχολείου

Κύρκος Σπυρίδων, αρχηγός επίσκεψης

Τζόκα Βασιλική, συνοδός επίσκεψης

Κωνσταντίνου Θεοφάνης, εκπρόσωπος γονέων & κηδεμόνων

Μούσα Ελιντιόν, πρόεδρος 15μελούς

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για πραγματοποίηση τετραήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου Φιλιατών σε Καβάλα-Θεσσαλονίκη.

Για την πρόσκληση πατήστε εδώ.

Ανακοινοποίηση στο ορθό - Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για εκπαιδευτική επίσκεψη του 1ου ΕΠΑ.Λ Φιλιατών στη Bέροια

Για να δείτε την πρόσκληση πατήστε εδώ.

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για εκπαιδευτική επίσκεψη του 1ου ΕΠΑ.Λ Φιλιατών στην Ηγουμενίτσα

Για να δείτε την πρόσκληση πατήστε εδώ.

ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΣΤΗ ΣΤΗ ΦΛΩΡΙΝΑ

prosfora_epal_filiaton_florina.doc