ΕΛΛΗΝΙΚΗ   ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

Φιλιάτες Θεσπρωτίας - 46300

26640 22101 & 26640 29035

Καίσαρης Ευάγγελος

ΘΕΜΑ: «Εκδήλωση ενδιαφέροντος για πραγματοποίηση οδικής μετακίνησης»

Παρακαλούμε να μας αποστείλετε, μέχρι την Παρασκευή 21/3/2014 (ώρα 12:00) και με κλειστό φάκελο, την προσφορά σας για τη μετακίνηση που θα πραγματοποιήσει το σχολείο μας στα Ιωάννινα την Πέμπτη 27/3/2014

Πιο συγκεκριμένα η προσφορά πρέπει να περιλαμβάνει τα εξής:

Για τη μετακίνηση

• Μεταφορικό μέσο: λεωφορείο το οποίο θα μεταφέρει από Φιλιάτες 37 άτομα περίπου ( 34 μαθητές και 2 ή 3 συνοδούς καθηγητές) στο Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων με ώρα αναχώρησης 08:20 (από Φιλιάτες) επιστροφή στους Φιλιάτες το αργότερο στις 13:45.
  • Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία για την πραγματοποίηση σχολικών εκδρομών.
  • Πρόσθετη ασφάλιση, που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
  • Υπεύθυνη δήλωση του ταξιδιωτικού γραφείου ότι διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο να βρίσκεται σε ισχύ.
  • Να αναφέρεται το συνολικό κόστος της εκδρομής

Απαραίτητα δικαιολογητικά

Παρακαλούμε για όποια διευκρίνιση σχετικά με την προκήρυξη να επικοινωνήσετε μαζί μας στα τηλέφωνα 2664022101.

Ο   ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

ΚΑΙΣΑΡΗΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ