Πρακτικό

αξιολόγησης προσφορών για την εκδρομή του Γυμνασίου Γαρδικίου στα Ιωάννινα

Στο Γαρδίκι και στο Γραφείο του Διευθυντή του Γυμνασίου σήμερα Δευτέρα 30/11/2015 και ώρα 12:30, συνεδρίασε η επιτροπή για την αξιολόγηση των προσφορών για την εκδρομή του σχολείου στα Ιωάννινα που θα πραγματοποιηθεί στις 22 Δεκεμβρίου 2015 αποτελούμενη από τον Διευθυντή του σχολείου, τους ορισθέντες καθηγητές, εκπρόσωπο του Συλλόγου γονέων και κηδεμόνων και εκπρόσωπο του 15μελούς Μαθητικού Συμβουλίου.

Ο Διευθυντής αφού αποσφράγισε τις προσφορές που κατατέθηκαν στο σχολείο σε κλειστούς φακέλους, ενημέρωσε τους παρευρισκόμενους για τις παρακάτω τιμές:

1. Ταξιδιωτικό Γραφείο κ. Μπούτα (BOUTAS TOURS)

Συνολική τιμή:    448,50 ?   Τιμή ανά μαθητή:  6,50?

2. Ταξιδιωτικό Γραφείο κ. Νικολάου (NIKOLAOU TOURS)

Συνολική τιμή:    448,50 ?   Τιμή ανά μαθητή:    6,50 ?

Επιπλέον χρέωση 1,20? ανά άτομο για ασφάλεια αστικής ευθύνης.

3. Ταξιδιωτικό Γραφείο κ. Κώτση (KOTSIS TRAVEL SERVICES)

Συνολική τιμή:     480?   Τιμή ανά μαθητή:   6,95 ?

Η επιτροπή αξιολόγησης αφού έλαβε υπόψη της την Υ.Α. 129287/Γ2/10-11-2011 (ΦΕΚ τ. Β΄ 2769) και την από 24/11/2015 Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος που αναρτήθηκε στην ιστοσελίδα της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Θεσπρωτίας

ΟΜΟΦΩΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ

την ανάθεση της εκδρομής στο ταξιδιωτικό γραφείο του κ. Κώτση (KOTSIS TRAVEL SERVICES)  επειδή η προσφορά του ήταν οικονομικά συμφέρουσα και υπήρξε προηγούμενη καλή συνεργασία.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Ιωάννης Τάτσης

Διευθυντής

ΤΑ ΜΕΛΗ

Μαρέτα Αικατερίνη, Συνοδός

Μπέλλος Χρήστος, Συνοδός

Γκέγκας Ανδρέας,

Εκπρόσωπος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

Ορέστης Νεοφώτιστος,

Εκπρόσωπος 15μελούς Μαθητικού Συμβουλίου

ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΤΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΣΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΚΑΙ ΕΔΩ.