Σχολικές Εκδρομές Γυμνασίου Πέρδικας

------

Πέρδικα, 46100 Ηγουμενίτσα

Τηλ-Φαξ:2665091302

Θέμα: «ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ»

Παρακαλούμε να μας αποστείλετε (με κλειστό φάκελο ή ΦΑΞ) την προσφορά σας για την εκδρομή του σχολείου μας που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 13-12-2013 στα Τρίκαλα.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:

• Αναχώρηση από την Πέρδικα: 8.00 - Αφιξη στα Τρίκαλα 12:00
  • Επίσκεψη στον χώρο εκπαιδευτικών δραστηριοτήτων «Μύλος Ξωτικών»: 12.30 -15:30
  • Επίσκεψη – ξενάγηση στα Τρίκαλα 15:40 – 18:00
  • Επίσκεψη στον ιερό χώρο των Μετεώρων: 18.30 – 19:30
  • Αναχώρηση για Πέρδικα 19.35

ΠΑΡΑΤΗΣΕΙΣ:

1. 1)Ο αριθμός των μαθητών ανέρχεται στους 45 και 4 συνοδοί καθηγητές.
  2. 2)Για το παραπάνω πρόγραμμα ζητούνται προσφορές για τη μετακίνηση με λεωφορείο
  3. 3)Οι προσφορές θα κατατεθούν στον κύριο Διευθυντή του Γυμνασίου Πέρδικας σε σφραγισμένο φάκελο- fax έως τις 12.00 της 3ης Δεκεμβρίου 2013.
  4. 4)Στην προσφορά να αναγράφεται η τελική τιμή αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή.
  5. 5)Στην προσφορά θα συμπεριλαμβάνεται υποχρεωτική ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία, για την τέλεση Σχολικών εκδρομών - υπεύθυνη δήλωση ότι ο Διοργανωτής διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ

Κλ.ΠΕ01 - Σύμβουλος ΣΕΠ

: «ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ»

ΤΗΛ. & ΦΑΞ. 2665091302
Θέμα: «ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΕΚΠ/ΚΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ (ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ)»

Παρακαλούμε να μας αποστείλετε (με κλειστό φάκελο) την προσφορά σας για την εκδρομή του Σχολείου μας που θα πραγματοποιηθεί στις 04 Απριλίου 2013 στην Πρέβεζα - Λευκάδα
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
Πέμπτη 04/4/2013: Αναχώρηση από το σχολείο ώρα 08:00 - άφιξη στο μνημείο του Ζαλόγγου ώρα 09:00. Αναχώρηση για Λευκάδα ώρα 10:00 –Άφιξη στην Ιερά μονή Φανερωμένης(3 χλμ από την πόλη της Λευκάδας). Περιήγηση στο ζωολογικό κήπο και στο Ναυτικό μουσείο που στεγάζονται εντός της μονής ώρα 11:00- Περιήγηση στην πόλη της Λευκάδας-φαγητό ώρα 12:30-Αναχώρηση για Πρέβεζα ώρα 14:00-Άφιξη στη Νικόπολη ώρα 14:30-Περιήγηση στον αρχαιολογικό χώρο-Μετάβαση στην Πρέβεζα ώρα 16:00-Επίσκεψη στο σπίτι του Καρυωτάκη ώρα 16:30-Περιήγηση στην πόλη (ταυτόχρονη επίσκεψη στο φρούριο του Παντοκράτορα)μέχρι τις 20:00-Αναχώρηση στις 20:00 και επιστροφή στην Πέρδικα στις 21:00.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ:
Αριθμός συμμετεχόντων: μαθητών 50 και 03 καθηγητών
Μεταφορικά μέσα: Ενα (1) Λεωφορείο (καινούριο).
Υποχρεωτική Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
Για τις παραπάνω υπηρεσίες ζητείται η τελική συνολική τιμή του οργανωμένου ταξιδιού αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή.
Σε κάθε προσφορά να κατατίθεται υπεύθυνη δήλωση του ταξιδιωτικού γραφείου διάθεσης ειδικού σήματος λειτουργίας, το οποίο να βρίσκεται σε ισχύ.
Περιμένουμε τις προσφορές σας μέχρι και Παρασκευή 29-03-2013 και ώρα 10:00

ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΣΤΟ ΜΕΤΣΟΒΟ

ΤΗΛ. 2665091302, ΦΑΞ. 2665091302

E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να το δείτε.">Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να το δείτε.

Θέμα: «ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ  ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ»

Παρακαλούμε να μας αποστείλετε (με κλειστό φάκελο) την προσφορά σας για την εκδρομή του Σχολείου μας που θα πραγματοποιηθεί στις 22 Φεβρουαρίου 2013 στο Μέτσοβο - Χιονοδρομικό Κέντρο Ανηλίου - Ιωάννινα.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Παρασκευή 22/2/2013: Αναχώρηση από το σχολείο ώρα 08:00 - άφιξη στο Μέτσοβο 09:30. Επίσκεψη και ξενάγηση στην Πινακοθήκη – 10:30 επίσκεψη στον βοτανικό κήπο και στην εκκλησία του Αγ.Γεωργίου. -11:30 αναχώρηση από Μέτσοβο και άφιξη στο Χιονοδρομικό κέντρο Ανήλιου11:45.

Δραστηριότητες στο χιονοδρομικό κέντρο μέχρι τις 14:00.Φαγητό στον χώρο αναψυχής – εστίασης του χιονοδρομικου μέχρι 16:00. Αναχώρηση για Ιωάννινα και άφιξη στις 17:00. Περιήγηση στην πόλη και σε σημεία σταθμούς (Ωρολόι – Κάστρο κ.λ.π.). Αναχώρηση στις 20:30 και επιστροφή στην Πέρδικα στις 22:00.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ:

Αριθμός συμμετεχόντων: μαθητών 50 και 03 καθηγητών

Μεταφορικά μέσα: Ενα (1) Λεωφορείο (καινούριο).

Υποχρεωτική Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.

Περιμένουμε τις προσφορές σας μέχρι και Παρασκευή 8-02-2013 και ώρα 10:00

Πρόσκληση εκδήλωση ενδιαφέροντος για πραγματοποίηση εκδρομής του Γυμνασίου Πέρδικας στην Παραμυθιά

Κατεβάστε το συνημμένο: gym_perdika_paramythia_2012-13.doc

Εκδήλωση Ενδιαφέροντος για Πραγματοποίηση Εκδρομής του Γ/σίου Πέρδικας στη Βουλή