ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

46100 Παραμυθιά

Τηλ-Φαξ:2666022683-2666024215

Διόρθωση στο σωστό*

Παρακαλούμε να μας αποστείλετε (με κλειστό φάκελο) την προσφορά σας για την επταήμερη* εκδρομή της Γ? Τάξης Λυκείου του σχολείου μας που θα πραγματοποιηθεί με πιθανή ημερομηνία το τρίτο 10 ήμερο Φεβρουαρίου 2013 στην ΡΩΜΗ (Ιταλίας).

Η προσφορά πρέπει να περιλαμβάνει τα εξής

• Καινούργια λεωφορεία με προδιαγραφές για 45 μαθητές και 4 συνοδούς καθηγητές .
  • Ξενοδοχείο τουλάχιστον 4 αστέρων με πρωινό και ημιδιατροφή
  • Ατομική ταξιδιωτική ασφάλιση με κάλυψη ζωής ? ατυχήματος ? νοσηλείας και ιατροφαρμακευτικών εξόδων. Ασφάλιση με κάλυψη αστικής ευθύνης
  • Συνολική τιμή της εκδρομής
  • Και επιβάρυνση ανά μαθητή

Η προσφορά να μας αποσταλεί έως την Παρασκευή 21-12-2012 και ώρα 12:00 στην διεύθυνση του σχολείου, 46200 Παραμυθιά.

Μαθηματικός

Βρίσκεστε εδώ: Home ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΓΕΝΙΚΑ ΛΥΚΕΙΑ Γενικό Λύκειο Παραμυθιάς Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για επταήμερη εκδρομή μαθητών του ΓΕΛ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ στην Ρώμη.