Γενικό Λύκειο Παραμυθιάς

46100 Παραμυθιά

Τηλ-Φαξ:2666022683-2666024215

Παρακαλούμε να μας αποστείλετε (με κλειστό φάκελο) την προσφορά σας για την τριήμερη επίσκεψη της Α, Β Τάξης Λυκείου του σχολείου μας που θα πραγματοποιηθεί της 25,26 και27 Ιανουαρίου 2013 στην Αθήνα.

Η προσφορά πρέπει να περιλαμβάνει τα εξής:

• Καινούργια λεωφορεία με προδιαγραφές για 90 μαθητές και 5 συνοδούς καθηγητές .
  • Ξενοδοχείο τουλάχιστον 4 αστέρων με πρωινό και ημιδιατροφή κατά προτίμηση Divani Acropolis ή οποιοδήποτε άλλο κοντά στην Βουλή.
  • Ατομική ταξιδιωτική ασφάλιση με κάλυψη ζωής ? ατυχήματος ? νοσηλείας και ιατροφαρμακευτικών εξόδων. Ασφάλιση με κάλυψη αστικής ευθύνης
  • Συνολική τιμή της εκδρομής
  • Και επιβάρυνση ανά μαθητή

Η προσφορά να μας αποσταλεί έως την Δευτέρα 17-12-2012 και ώρα 12:00 που και θα γίνει το άνοιγμα των προσφορών στην διεύθυνση του σχολείου, 46200 Παραμυθιά.

Μαθηματικός

Βρίσκεστε εδώ: Home ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΓΕΝΙΚΑ ΛΥΚΕΙΑ Γενικό Λύκειο Παραμυθιάς Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τριήμερη επίσκεψη των μαθητών στην Βουλή του ΓΕΛ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ