ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ Δ/ΝΣΗ Π/ΘΜΙΑΣ & Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

46100 Παραμυθιά

Τηλ-Φαξ:2666022683-2666024215

Νέα ανάρτηση προσφοράς σε ακύρωση της προηγούμενης

Η Επιτροπή αξιολόγησης για την εκδρομής στην Ρώμη εκτιμά ότι από τις ήδη κατατιθέμενες προσφορές αδυνατεί να αξιολογήσει την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά, λόγω ελλιπών στοιχείων, που οφείλονται στην προηγούμενη ανάρτηση ή στις κατατιθέμενες προσφορές. Ως εκ τούτου προβαίνει στην νέα ανάρτηση προσφοράς με επιπλέον λεπτομερή στοιχεία.

Παρακαλούμε να μας αποστείλετε (με κλειστό φάκελο) την προσφορά σας για την επταήμερη* εκδρομή της Γ’ Τάξης Λυκείου του σχολείου μας που θα πραγματοποιηθεί με ημερομηνία το τρίτο 10 ήμερο Φεβρουαρίου 2013 στην ΡΩΜΗ (Ιταλίας).

Η προσφορά πρέπει να περιλαμβάνει τα εξής:

• Καινούργια λεωφορεία με προδιαγραφές για 45 μαθητές και 4 συνοδούς καθηγητές και λάστιχα χειμώνα.
  • Ξενοδοχείο Capannelle Hotel 4 αστέρων με πρωινό και ημιδιατροφή. Μονόκλινα δωμάτια για συνοδούς καθηγητές και τρίκλινα κατά προτίμηση για τους μαθητές.
  • Ατομική ταξιδιωτική ασφάλιση με κάλυψη ζωής– ατυχήματος – νοσηλείας και ιατροφαρμακευτικών εξόδων. Ασφάλιση με κάλυψη αστικής ευθύνης
  • Έμπειρος αρχηγός –συνοδός του τουριστικού γραφείου καθ’ όλη τη διάρκεια της εκδρομής.
  • Ξεναγός για Βατικανό –Αρχαιολογικούς χώρους εντός Ρώμης.
  • Καμπίνες από και προς το λιμάνι της Ηγουμενίτσας—Μπάρι. Τετράκλινες για μαθητές και 3 δίκλινες για καθηγητές
  • Είσοδος του λεωφορείου στη πόλη της Ρώμης
  • Επίσκεψη στη Σιένα— Σαν Τζιμινιάνο.
  • Επίσκεψη στη Φλωρεντία
  • Συνολική τιμή της εκδρομής
  • Και επιβάρυνση ανά μαθητή

Παρατηρήσεις: Να αναφερθούν οι τιμές ξεχωριστά για τα παρακάτω:

Α) Μετακίνηση στην Σιένα.

Β) Μετακίνηση στην Φλωρεντία

Γ) Μόνο Πρωινό

Η προσφορά να μας αποσταλεί έως την Παρασκευή 18-1-2013 και ώρα 12:00 στην διεύθυνση του σχολείου, 46200 Παραμυθιά.

Μαθηματικός

Βρίσκεστε εδώ: Home ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΓΕΝΙΚΑ ΛΥΚΕΙΑ Γενικό Λύκειο Παραμυθιάς Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για επταήμερη εκδρομή μαθητών του ΓΕΛ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ στην Ρώμη. Νέα ανάρτηση προσφοράς σε ακύρωση της προηγούμενης