ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ ΣΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

ΤΗΛ. 2666022683, ΦΑΞ. 2666024215

E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να το δείτε.">Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να το δείτε.

Θέμα: «

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

ΤΗΛ. 2666022683, ΦΑΞ. 2666024215

Θέμα: «ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ  ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ»

Παρακαλούμε να μας αποστείλετε (με κλειστό φάκελο) την προσφορά σας για την εκδρομή του Σχολείου μας που θα πραγματοποιηθεί 18 Απριλίου 2013 στα Ιωάννινα.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Αναχώρηση από Παραμυθιά 08:30 π,μ

Επιστροφή στην Παραμυθιά: 13:30 μ.μ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ:

Αριθμός συμμετεχόντων: μαθητών 45 και 4 καθηγητών

Μεταφορικά μέσα: Tρία (1) Λεωφορεία (καινούρια).

Υποχρεωτική Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.

Για τις παραπάνω υπηρεσίες ζητείται η τελική συνολική τιμή  αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή.

Σε κάθε προσφορά να κατατίθεται υπεύθυνη δήλωση του ταξιδιωτικού γραφείου διάθεσης ειδικού σήματος λειτουργίας, το οποίο να βρίσκεται σε ισχύ.

Περιμένουμε τις προσφορές σας μέχρι Δευτέρα  8-04-2013 και ώρα 12:00

Βρίσκεστε εδώ: Home ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΓΕΝΙΚΑ ΛΥΚΕΙΑ Γενικό Λύκειο Παραμυθιάς ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ ΣΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ