ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΑΓΩΝΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ_Α_ΦΑΣΗΣ_2022.pdf

Υποβολή Αίτησης–Δήλωσης για συμμετοχή στις Πανελλαδικές Εξετάσεις των ΓΕΛ ή ΕΠΑΛ έτους 2020.

Όπως προβλέπεται από τη νομοθεσία, όλοι οι υποψήφιοι για συμμετοχή στις Πανελλαδικές εξετάσεις του 2020 των Γενικών Λυκείων (ΓΕΛ) και των Επαγγελματικών Λυκείων (ΕΠΑΛ), για εισαγωγή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση, πρέπει να υποβάλουν στο Λύκειό τους Αίτηση-Δήλωση (Α-Δ) υποψηφιότητας συμμετοχής στις εξετάσεις αυτές.

Η προθεσμία για φέτος ορίζεται από την Δευτέρα 30 Μαρτίου ως και την Πέμπτη 9 Απριλίου 2020 για όλους τους υποψηφίους που επιθυμούν να συμμετάσχουν στις Πανελλαδικές εξετάσεις των Γενικών Λυκείων (ΓΕΛ) και των Επαγγελματικών Λυκείων (ΕΠΑΛ). Επισημαίνεται ότι η ανωτέρω προθεσμία πρέπει να τηρηθεί από όλους τους υποψηφίους.

Ανακοινοποίηση στο ορθό ως προς την ώρα υποβολής Ενστάσεων κατά του Πίνακα Κατάταξης.

Προσωρινός Πίνακας κατάταξης των δεκτών υποψηφίων-Ανακοινοποίηση.pdf

Πρόσκληση σε βραβεύση μαθητών-τριών,αθλητών-τριών

Πρακτικό_αξιολόγησης__προσφορών_γιά_Αγρίνιο_ποδόσφαιρο_Β3_Φάση.pdf