ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

ΠΡΟΣ:

Τη Δ/νση Β/θμιας

Εκπ/σης Θεσπρωτίας

Θ Ε Μ Α : ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ - ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ «ΜΕΡΕΣ ΧΗΜΕΙΑΣ»

Παρακαλούμε να μας αποστείλετε (με κλειστό φάκελο) την προσφορά σας για την εκδρομή του Σχολείου μας που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 29 Μαρτίου 2013 στα Ιωάννινα.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:

• Αναχώρηση από το χώρο του σχολείου                8:15
  • Άφιξη στο Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων                                              9:15
  • Παρακολούθηση πειραμάτων Χημείας                                    9:30-11:30
  • Αναχώρηση από το Πανεπιστήμιο για κέντρο της πόλης     12:00
  • Αναχώρηση για φαγητό στο Μπουραζάνι                13:00
  • Επίσκεψη στο παραλίμνιο ψυχαγωγικό πάρκο Ιωαννίνων:                17.00
  • Αναχώρηση για Επιστροφή στους Φιλιάτες                                      19:00

ΠΑΡΑΤΗΣΕΙΣ:

Αριθμός συμμετεχόντων:       μαθητών 48 και καθηγητών  3

• Μεταφορικά μέσα:Ένα (1) Λεωφορείο
  • Υποχρεωτική Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.

Για τις παραπάνω υπηρεσίες ζητείται η τελική συνολική τιμή του οργανωμένου ταξιδιού αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή (συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α., Κρατήσεων, Διοδίων. ).

Σε κάθε προσφορά να κατατίθεται υπεύθυνη δήλωση του ταξιδιωτικού γραφείου διάθεσης ειδικού σήματος λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Περιμένουμε τις προσφορές σας μέχρι και Τρίτη 19-03-2013   και ώρα 10:00.

Μικροαλλαγές στο πρόγραμμα χωρίς να επηρεάζουν τις χιλιομετρικές αποστάσεις, και το βασικό ωράριο είναι δυνατές.

Εκπρόθεσμα δικαιολογητικά που σχετίζονται με τον διαγωνισμό δε θα γίνονται δεκτά και θα απορρίπτεται η προσφορά.

Οικονόμου Μαρίνα