ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΤΙΣ 24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015

Παρακαλούμε να μας αποστείλετε (με κλειστό φάκελο) την προσφορά σας για την εκδρομή του Σχολείου μας που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 24 Απριλίου 2015 στην Κέρκυρα.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:

Σας ενημερώνουμε ότι η μεταφορά περιλαμβάνει μόνο τη μετάβαση από Φιλιάτες στην Ηγουμενίτσα και αντίστροφα.

• Αναχώρηση από το χώρο του σχολείου  για το λιμάνι της Ηγουμενίτσας 8:00 π.μ.
  • Επιστροφή από το λιμάνι της Ηγουμενίτσας  στους Φιλιάτες στις 20:00 μ.μ.

ΠΑΡΑΤΗΣΕΙΣ:

Αριθμός συμμετεχόντων:  57 μαθητές και 5 καθηγητές.

• Μεταφορικά μέσα: Δύο (2) Λεωφορεία
  • Υποχρεωτική Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.

Για τις παραπάνω υπηρεσίες ζητείται η τελική συνολική τιμή του οργανωμένου ταξιδιού αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή (συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α., Κρατήσεων).

Σε κάθε προσφορά να κατατίθεται υπεύθυνη δήλωση του ταξιδιωτικού γραφείου διάθεσης ειδικού σήματος λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Περιμένουμε τις προσφορές σας μέχρι και Τετάρτη 18-03-2015 και ώρα 10:00 π.μ.

Εκπρόθεσμα δικαιολογητικά που σχετίζονται με τον διαγωνισμό δε θα γίνονται δεκτά και θα απορρίπτεται η προσφορά.

Κομμά Σταματία