Πρακτικό

αξιολόγησης προσφορών για την εκδρομή του Γυμνασίου Γαρδικίου στο Ναύπλιο

Στο Γαρδίκι και στο Γραφείο του Διευθυντή του Γυμνασίου σήμερα Παρασκευή 17/02/2017 και ώρα 12:00, συνεδρίασε η επιτροπή για την αξιολόγηση των προσφορών για την εκδρομή της Γ΄ τάξης του σχολείου στο Ναύπλιο που θα πραγματοποιηθεί από την Πέμπτη 30 Μαρτίου έως το Σάββατο 1 Απριλίου 2017 αποτελούμενη από τον Διευθυντή του σχολείου, τους ορισθέντες καθηγητές, εκπρόσωπο του Συλλόγου γονέων και κηδεμόνων και εκπρόσωπο του 15μελούς Μαθητικού Συμβουλίου.

Ο Διευθυντής αφού αποσφράγισε τις προσφορές που κατατέθηκαν στο σχολείο σε κλειστούς φακέλους, ενημέρωσε τους παρευρισκόμενους για τις παρακάτω προσφορές:

1. Ταξιδιωτικό Γραφείο κ. Μπούτα (BOUTAS TOURS)

Συνολική τιμή:    2709 ?   Τιμή ανά μαθητή:  129 ? (Ξενοδοχείο REX 3*)

2. Ταξιδιωτικό Γραφείο κ. Νικολάου (NIKOLAOU TOURS)

A. Συνολική τιμή: 2100?   Τιμή ανά μαθητή: 100? (Ξενοδοχείο Tolon Holidays 3*)

B. Συνολική τιμή: 2352?   Τιμή ανά μαθητή: 112 ? (Ξενοδοχείο REX 3*)

Η επιτροπή αξιολόγησης αφού έλαβε υπόψη της την Υ.Α. 129287/Γ2/10-11-2011 (ΦΕΚ τ. Β΄ 2769) και την από 10/02/2017 Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος που αναρτήθηκε στην ιστοσελίδα της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Θεσπρωτίας

ΟΜΟΦΩΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ

την ανάθεση της εκδρομής στο ταξιδιωτικό γραφείο του κ. Νικολάου (NIKOLAOU TOURS) επειδή η προσφορά του ήταν η οικονομικά πιο συμφέρουσα.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Ιωάννης Τάτσης

Διευθυντής

ΤΑ ΜΕΛΗ

Κλάγκου Τριάδα, Συνοδός

Μάγκα Ελένη, Συνοδός

Μπότος Νικόλαος,

Πρόεδρος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

Τσίρης Νεκτάριος,

Πρόεδρος 15μελούς Μαθητικού Συμβουλίου

ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΔΩ.