stivos pan elefteroupoli 2023

Ο Διευθυντής της Δ.Δ.Ε. Θεσπρωτίας συγχαίρει τους μαθητές Νικολέτα Παππά, Ευαγγελία Γκανάρα, Ναταλία Ράπτη, Τίμο Ράπτη, Αθηνά Σιάννη, για τη συμμετοχή τους και τις επιτυχίες τους στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα Στίβου ΓΕ.Λ.- ΕΠΑ.Λ. Ελλάδας- Κύπρου που διεξήχθη στην Ελευθερούπολη Καβάλας. Ευχαριστεί επίσης τους συνοδούς εκπαιδευτικούς Θωμάζο Δημήτριο και Τσόδουλου Ελπινίκη για την υποστήριξη τους στην προσπάθεια των μαθητών.
Την αποστολή συνόδευσε και ο εκπαιδευτικός Φυσικής Αγωγής Βιρβίλης Κωσταντίνος ως εκπρόσωπος της Κεντρικής Οργανωτικής Επιτροπής Σχολικών Αθλητικών Δραστηριοτήτων του Υ.ΠΑΙ.Θ. (Κ.Ο.Ε.Σ.Α.Δ.) τον οποίο και ευχαριστούμε για τη συνεισφορά του στην άρτια διοργάνωση των αγώνων.
Ευχόμαστε καλή επιτυχία στους επόμενους αγώνες σας!

stivos pan elefteroupoli 2023 img2