Καλούνται οι εκπαιδευτικοί από μετάθεση, για βελτίωση θέσης και για οριστική τοποθέτηση να υποβάλλουν αίτηση-δήλωση τοποθέτησης στα παρακάτω οργανικά κενά προς το ΠΥΣΔΕ Θεσπρωτίας έως και την Μ.Πέμπτη 2/5/2024 και ώρα 12:30 μ.μ.

Ονομαστικός_Πίνακας_Υπεραριθμίες_2024-2025

Οργανικά_υπεραριθμίες_2024-2025

Αίτηση_τοποθέτησης

Ανακοίνωση απόφασης τοποθέτησης-διάθεσης αναπληρώτριας εκπαιδευτικού/ΕΕΠ/ΕΒΠ σε σχολικές μονάδες της ΔΔΕ Θεσπρωτίας στο πλαίσιο του Έργου «Πληρωμή Αναπληρωτών και Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών, καθώς και Ειδικού Εκπαιδευτικού και Βοηθητικού Προσωπικού (ΕΕΠ-ΕΒΠ) του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων», με Κωδικό ΣΑΕ2019ΣΕ44520000, σχ. έτος 2023-2024.

Απόφαση_τοποθέτησης_διάθεσης

Ανακοινώνονται παρακάτω οι οργανικές υπεραριθμίες για το σχ έτος 2024-2025 καθώς και τα οργανικά κενά:

Οργανικά κενά, οργανικές υπεραριθμίες 2024-2025 (Τελευταία ενημέρωση 15/4/2024)

Οι εκπαιδευτικοί που διατίθενται για συμπλήρωση του υποχρεωτικού τους ωραρίου υποχρεούνται να επικοινωνήσουν άμεσα με τις σχολικές μονάδες διάθεσης. Οι αποφάσεις έχουν ισχύ από 20/11/2023.

Απόφαση_Τροποποίησης

Τροποποίηση_638646ΝΚΠΔ-ΟΝΘ

Τροποποίηση της αριθμ. Φ.16.1/6023/02-11-2023 (ΑΔΑ: ΩΝΨΕ46ΝΚΠΔ-ΝΨ1) απόφασης με ισχύ από 13/11/2023.

Τροποποίηση_τοποθέτησης

Με την ανακοίνωση της παρούσας απόφασης, οι εκπαιδευτικοί υποχρεούνται να επικοινωνήσουν άμεσα με τις σχολικές μονάδες για να αναλάβουν υπηρεσία από 6/11/2023.

Τροποποιήσεις_Τοποθετήσεων_Διαθέσεων

Για την απόφαση τοποθέτησης-διάθεσης των αναπληρωτών εκπαιδευτικών τακτικού πατήστε εδώ.

Για την τροποποίηση τοποθέτησης-διάθεσης των αναπληρωτών εκπαιδευτικών/ΕΕΠ/ΕΒΠ ΠΔΕ πατήστε εδώ.

Για την τροποποίηση τοποθέτησης-διάθεσης των αναπληρωτών εκπαιδευτικών τακτικού πατήστε εδώ.

Με την ανακοίνωση της παρούσας απόφασης, οι εκπαιδευτικοί που διατίθενται για συμπλήρωση του υποχρεωτικού τους ωραρίου υποχρεούνται να επικοινωνήσουν άμεσα με τις σχολικές μονάδες διάθεσης, για να αναλάβουν υπηρεσία από 23/10/2023.

Για την απόφαση πατήστε εδώ

Για την ανακοινοποίηση της απόφασης πατήστε εδώ

Οι εκπαιδευτικοί που διατίθενται για συμπλήρωση του υποχρεωτικού τους ωραρίου υποχρεούνται να επικοινωνήσουν άμεσα με τις σχολικές μονάδες διάθεσης, για να αναλάβουν υπηρεσία από 16/10/2023.

Δ_φάση_διαθέσεων_και_τροποποιήσεις

Με την ανακοίνωση της παρούσας απόφασης, οι εκπαιδευτικοί που διατίθενται για συμπλήρωση του υποχρεωτικού τους ωραρίου υποχρεούνται να επικοινωνήσουν άμεσα με τις σχολικές μονάδες διάθεσης, για να αναλάβουν υπηρεσία από 10/10/2023.

Για την απόφαση πατήστε εδώ

Τροποποιήσεις στην τοποθέτηση-διάθεση των αναπληρωτών εκπαιδευτικών του Προγράμματος Δημοσίων Επενδύσεων (ΠΔΕ) και των αναπληρωτών εκπαιδευτικών Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης και των μελών ΕΕΠ-ΕΒΠ.

Τροποποίηση_ΠΔΕ_94ΛΣ46ΝΚΠΔ-ΨΦ4

Τροποποίηση_Ειδική_Αγωγή_ΨΕ7646ΝΚΠΔ-ΗΥΠ

Με την ανακοίνωση της παρακάτω απόφασης, οι εκπαιδευτικοί που διατίθενται για συμπλήρωση του υποχρεωτικού τους ωραρίου υποχρεούνται να επικοινωνήσουν άμεσα με τις σχολικές μονάδες διάθεσης, για να αναλάβουν υπηρεσία από 18/9/2023.

Απόφαση_Τροποποίησης_Διαθέσεων

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί να αναλάβουν υπηρεσία στη σχολική μονάδα τοποθέτησής τους, με την έναρξη του διδακτικού έτους, 1η Σεπτεμβρίου 2023.

Ενστάσεις επί των τοποθετήσεων σε λειτουργικά κενά γίνονται δεκτές έως και τις 11 Αυγούστου 2023, ημέρα Παρασκευή, και ώρα 12:00 μ.μ., αυτοπροσώπως ή με αποστολή τους στο email της Δ.Δ.Ε. Θεσπρωτίας: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Τοποθετήσεις_λειτουργικά_κενά

Ανακοινοποίηση_τοποθετήσεις

Το ΠΥΣΔΕ Θεσπρωτίας με την υπ’ αριθμ. 19/22-06-2023 πράξη τοποθετεί τους εκπαιδευτικούς που βρίσκονται στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ Θεσπρωτίας για το διάστημα της καλοκαιρινής περιόδου (από 01/07/2023 έως 31/08/2023)

Διάθεση_ΠΥΣΔΕ_καλοκαιρινή_περίοδος

Το ΠΥΣΔΕ Θεσπρωτίας με την υπ’ αριθ. 19/22-06-2023 πράξη του, τοποθετεί σε οργανικά κενά τους παρακάτω εκπαιδευτικούς (από μετάθεση, βελτίωση θέσης, οριστική τοποθέτηση, διάθεση ΠΥΣΔΕ) μετά από αίτησή τους.

Οργανική_τοποθέτηση_εκπαιδευτικών

Οι εκπαιδευτικοί καλούνται να παρουσιαστούν στις νέες οργανικές τους θέσεις στις 30/6/2023