Ημερομηνία: 27-2-2015

Τ.Κ.-Πόλη :            460 31 Γλυκή

Πληροφορίες:         κ. Σιώζιος Ιωάννης

Τηλ. - Fax:     26660-41243

E-mail:           Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Εκπαιδευτική επίσκεψη  σε Ναύπλιο-Καλάβρυτα στις 26-27-28/3/2015

Παρακαλούμε τα γραφεία ταξιδιών να μας αποστείλουν με κλειστό φάκελο μέχρι την Τετάρτη  04-03-2015 (ώρα 11:30) την προσφορά  για την εκπαιδευτική επίσκεψη του Σχολείου μας στο Ναύπλιο και Καλάβρυτα με τις παρακάτω προϋποθέσεις και πρόγραμμα:

1. Πέμπτη 26-3-2015 και ώρα 07:00: Αναχώρηση από Γυμνάσιο Γαρδικίου. Με ενδιάμεσες στάσεις άφιξη στο αρχαίο θέατρο Επιδαύρου. Ξενάγηση και αναχώρηση για Ναύπλιο. Διανυκτέρευση Ναύπλιο (ξενοδοχείο 3*) ή Τολό (ξενοδοχείο 4*ή 5*) με πρωινό.
  2. Παρασκευή 27-3-2015: Επίσκεψη στις Μυκήνες-Παλαμήδι-πόλη Ναυπλίου (Ψηφιακή βιβλιοθήκη Harvard). Διανυκτέρευση στο ίδιο ξενοδοχείο με πρωινό.
  3. Σάββατο 28-3-2015: Αναχώρηση για Καλάβρυτα (Μέγα Σπήλαιο-Αγία Λαύρα-Μνημείο εκτελεσθέντων). Αναχώρηση από Καλάβρυτα με οδοντωτό για Διακοφτό (ή λεωφορείο) και με στάσεις άφιξη στο Γαρδίκι στις 22:00.
  4. Αριθμός μαθητών: 24 (αγόρια 14, κορίτσια 10, σε δίκλινα ή τρίκλινα δωμάτια)
  5. Αριθμός συνοδών: 3 (δίκλινο και μονόκλινο)
  6. Υποχρεωτική ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία
  7. Ασφάλιση ατυχήματος και ασθένειας
  8. Υπεύθυνη Δήλωση ότι το Γραφείο σας διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ
  9. Αντίγραφο άδειας κυκλοφορίας λεωφορείου
  10. Αντίγραφο άδειας οδήγησης οδηγού
  11. Αντίγραφο ασφαλιστηρίου συμβολαίου
  12. Αντίγραφο ελέγχου ΚΤΕΟ

Μετά την επιλογή του ταξιδιωτικού Γραφείου θα συνταχθεί ιδιωτικό συμφωνητικό. Το σχολείο έχει το δικαίωμα ακύρωσης της εκδρομής για λόγους ανωτέρας βίας

Για τις παραπάνω υπηρεσίες ζητείται η τελική συνολική τιμή και η τιμή ανά μαθητή.

Σιώζιος Ιωάννης