Νέα Σελεύκεια  28-4-2014

Τηλέφωνο

Fax

:

ΘΕΜΑ: «Εκδήλωση ενδιαφέροντος για πραγματοποίηση ημερήσιας εκδρομής στην Κέρκυρα»

Παρακαλούμε να μας αποστείλετε, μέχρι την Παρασκευή 2 Μαΐου 2014 (ώρα 11:00) και με κλειστό φάκελο, την προσφορά σας για την ημερήσια εκδρομή που θα πραγματοποιήσει το Σχολείο μας  στην Κέρκυρα, την Παρασκευή 9 Μαΐου 2014.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΡΟΜΗΣ

1        08:15 Αναχώρηση από το σχολείο

2        Μετάβαση στην Κέρκυρα

3        Επίσκεψη στο Σινοϊαπωνικό Μουσείο

4        Επίσκεψη στο Αρχαιολογικό Μουσείο

5        Φαγητό

6        Επίσκεψη στο Ποντικονήσι

7        Επίσκεψη στο Φρούριο και περιήγηση στην παλιά πόλη

18:30 αναχώρηση για Ηγουμενίτσα

Σημειώνεται ότι στην εκδρομή θα συμμετέχουν 84 (ογδόντα τέσσερις) μαθητές και 5 (πέντε) συνοδοί καθηγητές.

Η προσφορά πρέπει να περιλαμβάνει τα εξής:

v     Μεταφορικό/α μέσο/α: Δύο (2) Λεωφορεία 50 θέσεων.

v     Αριθμός πινακίδας των λεωφορείων.

v     Αντίγραφο άδειας του οδηγού.

v     Αντίγραφο ελέγχου ΚΤΕΟ.

v     Αντίγραφο ασφαλιστηρίου συμβολαίου.

v     Βεβαίωση αριθμού θέσεων του λεωφορείου που πρέπει να καλύπτει τους επιβαίνοντες.

v     Στην προσφορά θα συμπεριλαμβάνεται υποχρεωτική ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία, για την τέλεση Σχολικών εκδρομών ? υπεύθυνη δήλωση ότι ο Διοργανωτής διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ

v     Για τις παραπάνω υπηρεσίες ζητείται η τελική συνολική τιμή του οργανωμένου ταξιδιού αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή.

Μπουτάσης Ελευθέριος