ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

Τ.Κ. : 46200

Πληροφορίες : Μπάλλας Ευθύμιος

Τηλ.- Fax : 2666023780

e-mail : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε./

Παραμυθιά, 26/02/2015

Αρ.πρωτ.: 72

Θέμα: Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ταξιδιωτικών γραφείων για πραγματοποίηση σχολικής εκδρομής .

Σχετικό: Υ.Α. 129287/Γ2/2- 12-2011

Παρακαλούμε να μας αποστείλετε (σε κλειστό φάκελο) την προσφορά σας για την πενθήμερη εκδρομή- επίσκεψη της Γ τάξης του σχολείου μας που θα πραγματοποιηθεί στις 26,27,28,29, και 30 Μαρτίου 2015 στην Θεσσαλονίκη.

Η προσφορά πρέπει να περιλαμβάνει τα εξής:

• Καινούργια λεωφορεία με προδιαγραφές για 19 μαθητές και 2 συνοδούς καθηγητές .
  • Ξενοδοχείο 3 ή 4 αστέρων στο κέντρο της πόλης με πρωινό για 4 διανυκτερεύσεις.
  • Διαμονή σε 2 μονόκλινα, 5 δίκλινα και 3 τρίκλινα δωμάτια.
  • Μετακίνηση και επιστροφή προς και από την πόλη των Σερρών για μονοήμερη επίσκεψη (χωρίς διανυκτέρευση).
  • Ατομική ταξιδιωτική ασφάλιση με κάλυψη ζωής ? ατυχήματος ? νοσηλείας και ιατροφαρμακευτικών εξόδων. Ασφάλιση με κάλυψη αστικής ευθύνης.
  • Συνολική τιμή της εκδρομής.
  • Και επιβάρυνση ανά μαθητή.

Με κάθε προσφορά κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και Υπεύθυνη Δήλωση ότι διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ. Επίσης στο φάκελο προσφοράς το κάθε ταξιδιωτικό γραφείο να μας προσκομίσει: άδεια κυκλοφορίας οχήματος, άδεια οδήγησης οδηγού, βεβαίωση τεχνικού ελέγχου ΚΤΕΟ και ασφαλιστήριο συμβόλαιο (όλα εν ισχύ).

Η προσφορά να μας αποσταλεί έως Παρασκευή 6 Μαρτίου και ώρα 12:00΄ στο ΕΠΑ.Λ Παραμυθιάς όπου και θα γίνει η αποσφράγιση των προσφορών και η αξιολόγησή τους

.

Μπάλλας Ευθύμιος