ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

ΤΗΛ. 2666022683, ΦΑΞ. 2666024215

E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Θέμα: «ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ  ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ ΣΤΗΝ ΔΟΛΙΑΝΗ- ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ»

Παρακαλούμε να μας αποστείλετε (με κλειστό φάκελο) την προσφορά σας για την επίσκεψη του Σχολείου μας που θα πραγματοποιηθεί 24 Απριλίου 2013 στην Δόλιανη - Ηγουμενίτσα Θεσπρωτίας.

Αναχώρηση από Παραμυθιά 08:30 π,μ

Επιστροφή στην Παραμυθιά: 13:30 μ.μ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ:

Αριθμός συμμετεχόντων: μαθητών 45 και 3 καθηγητών

Μεταφορικά μέσα: Tρία (1) Λεωφορεία (καινούρια).

Υποχρεωτική Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.

Για τις παραπάνω υπηρεσίες ζητείται η τελική συνολική τιμή  αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή.

Σε κάθε προσφορά να κατατίθεται υπεύθυνη δήλωση του ταξιδιωτικού γραφείου διάθεσης ειδικού σήματος λειτουργίας, το οποίο να βρίσκεται σε ισχύ.

Περιμένουμε τις προσφορές σας μέχρι και Δευτέρα 8-04-2013 και ώρα 12:00

Ζαχαριάς Παύλος