Δημοσιεύτηκε η εγκύκλιος για τα προγράμματα Σχολικών Δραστηριοτήτων (Περιβαλλοντικής, Αγωγής Υγείας, Πολιτιστικών Θεμάτων και Αγωγής Σταδιοδρομίας), σχολικού έτους 2023-24.

Χρόνος υποβολής αίτησης: έως 15 Νοεμβρίου 2023, ημέρα Τετάρτη.

Διάρκεια υλοποίησης: 3 μήνες τουλάχιστον (μέχρι 10 ημέρες πριν τη λήξη μαθημάτων).

Χρόνος διεξαγωγής: εκτός ωρολογίου προγράμματος (στα ΕΠΑΛ στα πλαίσια του μαθήματος Ζώνης Δραστηριοτήτων).

Για περισσότερες πληροφορίες ανατρέξτε στα συνημμένα αρχεία ή απευθυνθείτε στον κ. Παπαδόπουλο Παναγιώτη, τηλεφωνικά στο 2665023777 Εσωτ.: 114 ή μέσω e-mail στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Εγκύκλιος_Σχεδιασμού_και_Υλοποίησης_ΠΣΔ_2023-2024

Περίληψη_Προγραμμάτων_2023-2024